Współpraca

AMIGO-SKI

Współpraca ze szkołą AMIGO-SKI zaczęliśmy w 2012 roku i planujemy ją podtrzymać jak najdłużej. Nasz wkład miał tu na celu ubranie instruktorów ze szkoły narciarsko-snowboardowej AMIGO-SKI. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, gdyż szkoła o tak fajnym prestiżu i dużej kadrze królowała na stoku Szwajcaria Bałtowska w Bałtowie w czapkach naszej firmy. Ta współpraca pokazała nam, że nasz produkt nie tylko dodaje oryginalności młodzieży i Paniom lubiącym kolory, ale i uroku doświadczonym mężczyznom. Kolorowe czapy zaświeciły na stoku i robiły furorę. Instruktorzy byli zadowoleni z ich funkcjonalności. Szef z oryginalności i rozpoznania jakiego dodało to jego szkole, a my z tego że reszta się cieszyła.
Prowadzicie szkołę narciarską, snowboardową lub zajmujecie się innymi aktywnościami sportowymi, którym przydał by się spójny przyciągający uwagę element ? Chcielibyście podjąć współpracę z nami ? Dla szkół narciarskich i innych sportowych instytucji mamy specjalną ofertę! Napisz do nas i dowiedz się więcej – kontakt@goodie.com.pl


Goodie dla Busem przez Świat

Nasza firmy podjęła się współpracy z chłopakami z Busem przez Świat ze względu na oryginalność ich projektu, oraz zainteresowanie jakie w nas wzbudził. Za sponsorowaliśmy czapki dla ekipy z Busem przez Świat, aby pokolorować im podróż marzeń. Ich projekt Australia rozpoczął się w listopadzie 2012 roku, gdzie ekipa wraz z busem VW T3 wyruszyła podbijać Australię. W związku z korzeniami naszej marki w świecie sportów ekstremalnych, stwierdziliśmy, że Ci państwo nie mogą wyruszyć do kraju surferów, bez stosownych nakryć głowy. Nasza marka zrodziła się pośród windsurferów i zimowej ekipy narciarsko-snowboardowej, więc wiedzieliśmy w co przyodziać ludzi podróżujących w świat fal i wiatru. Nasze produkty idealnie nadają się na mokre głowy dzieci plaży, dlatego tak cenne było dla nas podjąć się współpracy z Busem przez Świat i poczuć się częścią tego projektu.


COLORSHAKE

Z marką Colorshake połączyliśmy swoje moce w 2013 roku. Jest to największy, na dzień dzisiejszy, projekt jakiego się podjęliśmy. Projektujemy i produkujemy czapki zimowe, wiosenne i letnie oraz kominy dla marki Colorshake. Colorshake zajmuje się designem i produkcją ubrań pod hasłem ” street style zmiksowany ze sportem”, dlatego produkty stworzone dla tej firmy idealnie nadają się dla ludzi aktywnych. Są wykonane tak, aby swoją funkcjonalnością nie przeszkadzały tym co udzielają się sportowo, ale i pasowały do teraźniejszych trendów ulicznych. Mocna kolorystyka i prostota wykonania to nasz znak rozpoznawczy. Czapki i kominy produkowane dla tej firmy nie tylko pasują do dzisiejszej mocnej kolorystyki ciuchów narciarskich i snowboardowych, ale i idealnie reprezentują styl i wygodę jaką ceni sobie marka Colorshake.


SOFT TONES

Współpraca z marką Soft Tones, to nasza najświeższa współpraca, którą podjęliśmy w roku 2015. Tym razem naszym zadaniem było wpasowanie naszych produktów w gamę kolorystyczną tej firmy. Wykonujemy czapki dziecięce dla dziewczynek i chłopaków dla tej właśnie marki.
Jak sama nazwa wskazuje, Soft Tones, to ubrania dla dzieci w subtelnych, stonowanych odcieniach, piękne w swojej prostocie, ponadczasowe i eleganckie. Goodie postawiło więc na musztardę, szarości i mocny odcień granatu, a modele królujące w czapkach tworzonych dla tej firmy to WARKOCZ i ICE. Równie ponadczasowe i eleganckie jak ideologia marki Soft Tones.
Jeżeli prowadzisz sklep, posiadasz własną markę, a akcesoria zimowe to dla Ciebie czarna magia, możemy pomóc! Produkujemy czapki, opaski, kominy, rękawiczki dla innych firm, z Waszymi metkami, wspólną metką lub bez metek. Cena jest zależna od wielkości zamówienia, długości współpracy i jej zasadach. Chcielibyście podjąć z nami współpracę ? Wystarczy napisać na ola@goodie.com.pl i opisać rodzaj współpracy jaki was interesuje.