Team Riders

Nasi team riderzy to grupa młodych energicznych ludzi, którzy chętnie podjęli się współpracy z naszą firmą. Z ogromnym zachwytem chcemy ich przedstawić Państwu. Jesteśmy dumni z ich wyników i z tego, że pozwolili nam ogrzać swoje głowy. Czapy idealnie ogrzeją mokre głowy przewianych windsurferek i kitesurferek.


gosia2

Gosia Białecka

Zawodniczka Kadry Narodowej w klasie RS:X i studentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Na desce od 2002 roku, a ostatnio dodała do swoich sportowych zainteresowań triatlon. Pełna energii, zapału i wytrwałości zawodniczka. Przetrwała kilka kontuzji i dalej brnie dzielnie do celu, pełna wigoru i woli walki. Na pytanie dlaczego windsurfing odpowiada: „Windsurfing to nie tylko sport, windsurfing to przede wszystkim sposób na życie. Jeśli pokochasz takie życie, od sukcesu dzieli cię już tylko krok

 


maja-gl

Maja Dziarnowska

Windsurferka żeglująca na kasie RS:X. Od 2009 roku nieprzerwanie w składzie kardry olimpijskiej i reprezentantka Polski na arenie międzynarodowej. W swoim dorobku ma wiele tytułów młodzieżowych Mistrzostw Polski i Świata . Obecnie plasuje się na wysokich miejscach regat seniorskich. Młodość , zapał, talent i ambicja sprawiają ,że jest perspektywiczną zawodniczką i rokuje na udział w przyszłych Igrzyskach Olimpijskich w Rio.